VESCOM PRISTATO NAUJAS VINILINIŲ SIENŲ DANGŲ KOLEKCIJAS BEI ATNAUJINTAS HAUKI IR TESSERA SPALVAS

Komforto, prabangos ir tekstilinio jaukumo jausmas su vinilinių sienų dangų praktiškumu ir atsparumu. Tai yra tai, ką Palena, Sylvan , Hauki ir Tessera vinilinių sienų dangų kolekcijos gali pasiūlyti. Dvi visiškai naujos kolekcijos  Palena ir Sylvan bei dvi, klasikinėmis tapusios, Hauki ir Tessera kolekcijos su atnaujintomis spalvų paletėmis.  Vinilinių sienų dangų kolekcijų išplėtimas su išskirtiniais, prabangiais dizainais, tai galimybė rinktis iš madingiausių ir atspariausių paviršių. 

 Palena kolekcija yra išskirtinis savo lino imitacijos raštu su vertikaliu eglutės rašto motyvu.  19 spalvų apima neutralius, grynus ir minkštus atspalvius. 

Sylvan  lengvas tekstilės motyvo raštas su 23 charakteringais spalviniais deriniais. Madingos spalvų kombinacijos tokių kaip šviesiai mėlynos ir vario ar jūros spalvos su auksu.

Populiariausia vinilinių sienų dangų kolekcija Hauki  išsiskirianti vertikalia struktūra ir visiškai nauja spalvų palete. Išplėstas spalvynas iki 27 spalvų suteiks galimybę pasirinkti norimus atspalvius. Ypatingai džiugins neutralių spalvų mėgėjus.  Stulbinančios spalvos, tokios kaip juoda, mėlyna, auksinė,sidabrinė, rožinį ar turkio papildė naująjį spalvyną.  

Tessera -kolekcija su imituojančiu šilką paviršium prabangi ir išskirtinė. Kolekcija apima 34 naujus atspalvius.  Papildytos metaliko spalvos suteiks naujumo klasikiniam paviršiui.  

Hauki ir Tessera puikios kolekcijos kiekvienam interjerui dėl architektūriško ir prabangaus vaizdo, o išplėstas neutralių tonų spalvynas nepaliks abejingų. 

viniliniai tapetai
Palena 1070.01-19
viniliniai tapetai
Hauki 1069.01-27
« ATGAL Į NAUJIENŲ SĄRAŠĄ