VESCOM PRISTATO ATNAUJINTAS AKUSTINIŲ UŽUOLAIDŲ KOLEKCIJAS

Ar norite pagerinti patalpose akustinį komfortą, palengvinti bendravimą patalpoje ar sukurti atitvėrimą, transfromuojamą darbo vietą ar turėti daugiau privatumo didelėje erdvėje? Sprendimas- naujų spalvų Carmen, Marmara, Fermoza pusiau perregimi, akustiniai užuolaidiniai audiniai. Trys dizainai ir kiekvienas su savitu, išraiškingu charakteriu, spalvų palete ir nuotaika.

Carmen, Marmara ir Formoza  užuolaidiniai audiniai sugeria iki penkių kartų daugiau garso nei įprasti perregimi  užuolaidiniai audiniai.  Nepaisant jų perregimumo ir lengvumo, šių audinių garso sugeriamumas tarp 0.5 ir 0.6 alphaw. Šie trys  užuolaidiniai audiniai yra lengvo, aiškaus ir šiuolaikiško dizaino, kuris tiks kiekvienam interjerui: seminarų ar konferencijų  patalpoms, viešbučių  vestibiuliams ar biurams.  Vescom siūlo sprendimus kiekvienam interjerui, kuriam reikalingi efektyvūs, akustininiai  audiniai.

Formoza  yra žaismingas, grafiškas audinys apimantis 12 gaivių spalvų. Marmara  turi minkštos tekstilės vaizdą ir 24  šiltus, natūralius atspalvius. Marmara užuolaidinis audinys gali būti naudojamas iš abiejų pusių kai geroji – matinė, o kita pusė – blizgi.  Carmen (9 spalvos) architektūriškas, gofruotas, subtiniai blizgus, natūralių atspalvių paviršius. 

 Formoza ir Marmara yra 295 ir 300 cm pločio audiniai, todėl gali būti kabinami nuo grindų iki lubų  be jokių susjungimų. 

Akustinės medžiagos 

Formoza

akustinės užuolaidos
Carmen

akustinės užuolaidos       

akustiniai audiniai
Marmara

 

 

 

 

« ATGAL Į NAUJIENŲ SĄRAŠĄ