VESCOM PRISTATO NAUJAS UŽUOLAIDINIŲ AUDINIŲ KOLEKCIJAS

Vescom išplėtė užuolaidinių audinių kolekciją trim naujais, stilingais užuolaidiniais audiniais: Dolin, Coron ir Farasan. Visi šie audiniai su savita paviršiaus struktūra bei skirtinga spalvų palete, atveriančia plačias panaudojimo interjere galimybes. Tai gražūs, stilingi bei praktiški paviršiai. 

Dolin lengvos tektūros bei spalvų kolekcija su lino paviršiaus vaizdu. Audinys matinis su legvai subtiliu švytėjimu. Iš 9 spalvų paletės išsirinksite tinkančią spalvą interjerui, kuriam Dolin užuolaidiniai audiniai suteiks  minkštumo. 

Coron (20 spalvų) raštos truktūra – lengvai banguojančios linijos su natūraliu paviršiaus  švytėjimu. Netaisyklinga struktūra sukuria 3D efektą su šilta ir prabanga dvelkiančia nuotaika. 

Farasan  užuolaidiniai audiniai transformuos  kiekvieną interjerą į stilingą erdvę. Kontrastingas kelių spalvų paviršius atrodo prabangiai dėl natūralaus švytėlimo.  Farasan kolekcija gaminama kaip besiūlės užuolaidos. Dėl plataus rulono,  užuolaidas galima turėti per visą norimą plotą be sujungimų. Pasirinkimas iš 16 spalvų paletės.

FarasanDolin

« ATGAL Į NAUJIENŲ SĄRAŠĄ