Nauji viniliniai baldiniai audiniai iš Vescom

Tekstilės vaizdas, vinilo funkcionalumas 

Nauji viniliniai baldiniai audiniai

Minkšti ir malonūs akims, tekstilės išvaizdos ir atsparūs viniliniai baldiniai audiniai. Tai naujosios Arrow, Creek ir Leone Plus kolekcijos. Trys kokybiški paviršiai su puikia spalvine gama.

Arrow: jaunatviškas, modernus ir kasdieniškas pojūtis

Arrow jaunatviška, moderni ir tuo pačiu kasdieniška kolekcija. Aiški ir tobula tekstilės išraiška. Kolekcija talpina 23 šviežias, šiuolaikiškas spalvas, įskaitant vandens žalią, akmenų ar  rūdžių tonus.

Creek: lino vaizdas

Creek (22 spalvos) paviršius su austa struktūra, primenančia lino paviršių. Sluoksnių ir spalvų optinės iliuzijos kombinacija garantuoja paviršiaus minkštumo vaizdą. Jaukus, patraukiantis paviršius gali būti tuo pačiu ir funkcionalus, atsparus greitam nusidėvėjimui ar vandalizmui. Kolekcija apima švelnius, neutralius atspalvius ir spalvų tonus.

Leone Plus: prabangi odos imitacija 

Geria žinoma odą imituojanti kolekcija  Leone Plus pristatoma su visiškai nauja spalvų palete. 26 blizgios ir matinės odos splavos. Smėlio, žali, įvairys pilki ir žemės atspalviai. Leone Plus labai prabangaus vaizdo ir lengvai apvelkamas audinys. 

optically and technically of a high quality 

Naujosios kolekcijos puikiai papildys Vescom baldinių audinių asortimentą. Tai ne tik puikaus vaizdo, bet ir techniškai stiprūs paviršiai skirti kontraktinei rinkai.

     
 

vinilinių apmušalų privalumai

Vescom viniliniai baldiniai audiniai susidedantys iš viršutinio vinilo sluoksnio bei medvilnės pagrindo. Audinių  svoris 800 g/m2, todėl  garantuojamas tvirtas produktą su ilgu tarnavimu. Tha ugnį atstumiantys, atsparūs dėvėjimui (Martindale > 125,000 aps.), trinčiai (5), blukimui (7-8) paviršiai, turintis  IMO sertifikatą. Taip pat atsparus šlapimo, kraujo ir prakaito dėmėms. 

Vescom viniliniai baldiniai audiniai yra higieniški, atsparūs bakterijoms, purvui ir tepalui. Atitinkantys griežtus higienos saugumo reikalavimus.  

Lengai apvelkami, lengvai prižiūrimi bei legvai nuvalomi su Vescom Cleaner priemone.

« ATGAL Į NAUJIENŲ SĄRAŠĄ