AMTICO SPACIA PARKETO MOTYVAS

Puiki eksploatacija ir dizainas šiuolaikiniame interjere.

Parketo grindys – raštas išlaikęs laiko išbandymus. Lengva numanyti kodėl šis eglutės motyvas metai iš metų toks populiarus: gražus ir visapusiškas dėl savo stilingumo ir funkcionalumo. Parketo grindys skirtos ne tik išvaizdiens namas ar mokyklų vestibiuliams, tai grindys suteikiančios jaukumo, šiltumo, tekstūros kiekvienam šiuolaikiniam interjerui.

Panaudojant labai atsparias Amtico Spacia LVT/vinilines dizaino grindis (0,55mm darbinis sluoksnis) gamintojas siūlo Parketo motyvą visuomeniniam sektoriui, kuris reiklus estetikai bei funkcionalumui.

Biurai, viešbučiai, prekybiniai bei paslaugų sektoriai  turi griežtus reikalavimus medžiagų kokybei. Visuomeninam sektoriui skirtos grindys  turi būti tvirtos, lengvai suklijuojamos bei valomos, derėti architektūrinėje plotmėje. Visa tai kartu su kokybišku dizainu yra pagrindas vystant Amtico grindų naujienas. Amtico Spacia Parketo motyvas vienas iš pavyzdžių.  

Amtico Spacia Parketas siūlomas dviejų dydžių bei 12 populiariausių medžio imitacijos paviršių, leidžiančių eksperimentuoti spalvomis ir dydžiais kuriant tobulą interjerą. 

Naudojant įspūdingą tamsią Blackened Spa Wood kolekciją sukursite dramatišką nuotaiką. Skandinaviškam stiliui sukurti pasitarnaus minkštas ir kreidinis   White Ash paviršius. Didelėms erdvėms ar atkartojant tradicinį parketą puikiai tiks Noble Oak  – švelniai papilkėjęs su rievėmis  paviršius.

Noble Oak is a warm and softly rustic texture in the Spacia Parquet collection.

Noble Oak jaukus ir švelniai sendintos tekstūros paviršius iš Amtico Spacia LVT/vinilinių dizaino grindų parketo kolekcijos.

 

Small Parquet 3 x 9"/ 76.2 x 228.6mm in Black Walnut (left) and Pale Ash (right)

Mažas parketo motyvas 76.2 x 228.6mm Black Walnut (kairėje) ir Pale Ash (dešinėje)

 

Large Parquet 4 x 18"/ 101.6 x 457.2mm in Blackened Spa Wood (left) and White Ash (right)

Didelis parketo motyvas 101.6 x 457.2mm Blackened Spa Wood (kairėje) ir White Ash (dešinėje)

« ATGAL Į NAUJIENŲ SĄRAŠĄ