APIE MUS

Renkantis apdailos medžiagas, baldus ar šviestuvus dažnai susiduriama su dilema, kam suteikti prioritetus – funkcionalumui ar estetiniam vaizdui. Apdailos medžiagos gali suteikti erdvei drąstiško modernumo, elegantiškos prabangos ar subtilaus kasdieniško jaukumo, gerai, kad šalia to dar ir praktiškumas. Tokių idėjų vedami ir formuojame prekių asortimentą. Laiko patikrinti prekiniai ženklai, gamybos procese naudojamos kokybiškos medžiagos, ilgas tarnavimo laikas. Sąžiningas požiūris į klientą ir parduodamą prekę – mums svarbiausia.

Kokybiškų prekių pasiūla bei aukšta pardavimo kultūra – tai yra tai, ką jau daugiau nei 21 metus UAB Interjero linija siūlo savo klientams.

Atstovaudami Amtico International vinilinių dizaino grindų gamintoją su prekiniais ženklais: AMTICO SIGNATURE, AMTICO FORM, AMTICO SPACIA, AMTICO FIRST, AMTICO ACOUSTIC, AMTICO CARPET, AMTICO MARINE, olandų firmos VESCOM BV, gaminančios vinilines bei tekstilines sienų dangas, baldinius bei užuolaidinius audinius, akustines paneles. Galime pasiūlyti platų kokybiškų apdailos medžiagų asortimentą. Mūsų salone rasite Skandinaviškų baldų bei šviestuvų. Šiuo metu įmonė bedradarbiauja su partneriais iš Švedijos, Danijos, Anglijos, Italijos, Olandijos, Vokietijos, Portugalijos.

Bendradarbiaujame su interjero dizaineriais bei architektais. Aprūpiname katalogais, darbine medžiaga. Suteikiame išsamią informaciją apie produktus.

Įmonė yra įvertinta:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Credit

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Sparčiausiai augusi įmonė:

 

 

 

 

Mes esame narys:

 

 

 

 

Mūsų partneriai:

Vilnius

 

 

OFFI biuro interjero studija
Kęstučio g. 47, LT-08124 Vilnius
tel.+370 5 233 8974, 233 8976
vilnius@offi.lt
Darbo laikas: I-V 9:00-18:00

Čia rasite AMTICO vinilinių dizainų grindų stendus, pavyzdžius bei naujausius asortimentinius katalogus.

Klaipėda

 

 

Interjero kūrybos namai „Design of Dream”
Minijos g.62,  Klaipėda
tel.+370 616 36173
ernesta@designofdream.lt

Čia rasite AMTICO vinilinių dizainų grindų, VESCOM vinilinių bei tekstilinių sienų dangų naujausius asortimentinius katalogus.