Šeši nauji ir laiko patikrinti baldiniai audiniai iš Vescom

Šeši nauji ir laiko patikrinti baldiniai audiniai iš Vescom

Dar daugiau galimybių pasirenkant ir kombinuojant 

Vescom, sienų dangų, baldinių ir užuolaidinių audinių gamintojas, išplėtė baldinių audinių asortimentą.  Šį kartą pakeistos trys klasika tapusių kolekcijų Zanzibar, Ariana ir Lani spalvų paletės bei įvestos trys naujos kolekcijos- Eliot, Burton ir Noss.  Tai produktai išsiskyriantys estetiška išvaizda ir pojūčiu, tuo pačiu užtikrinant paprastą naudojimą, išskirtinę spalvų įvairovę ir medžiagos sudėtį. Šie audiniai stilingi ir puikiai dėvisi. Audiniai audžiami Vescom priklausančioje gamykloje, kurioje galima pasirinkti šenilę, bukle, vilną, velvetą ir kitų sudėčių audinius. Kas padaro šiuos audinius ypatingais yra tai, kad juos galima puikiai derinti tarpusavyje, ko pasekoje gaunamas puikus rezultatas, o apvilkti baldai tampa puikiu interjero akcentu.

naujos Zanzibar ir Ariana spalvų paletės

Dešimtmečių patirtis Vescom gamintoją padarė moheros velvetinių audinių audimo ekspertu.   Zanzibar ir Ariana audiniai yra puikūs to pavyzdžiai. Šios kolekcijos yra prabangios, aukštos kokybės,  natūralios, minkštos, komfortiškos ir labai patvarios. Zanzibar gerai pažįstamas savo matiniu paviršiumi, todėl puikiai tinka įvairiam panaudojimui ir atitinka įvairiausius poreikius.  Visiškai nauja spalvų paletė apima pastelines nuo minkštų neutralių iki akcentinių, tokių kaip medaus, cinamono, burgundiškos raudonos.

Ariana yra pasaulyje žinoma dėl savo blizgaus ir malonaus paviršiaus. Atnaujinta paletė talpina  35 spalvas nuo pastelinių iki ryškių tonų.  Abi kolekcijos patvarios, stiprios, aukštos atsparumo trinčiai. Puikiai tiks teatro ar viešbučio interjerams dėl savo akustinių savybių. 

Lani: visiškai nauja spalvų paletė

Klasikinė Lani audinių kolekcija pristatoma su visiškai nauja spalvų palete. Šie baldiniai audiniai turi vilnos pojūtį, lygų paviršių ir labai gerą atsparumą trinčiai: 250,000 (Martindale). Lani yra paviršius, neturintis jokio rašto, lyginant su kitais Vescom vilnoniais baldiniais audiniais Lamu ir Wolin. Spalvų paletė apima 56 mikštas ir malonias spalvas puikiai derėsiančias biuro ar viešbučio aplinkoje. 

Eliot, Burton ir Noss: labai stiprūs ir lengvai pasiduodantys aptraukimui pavirršiai v

Naujieji Eliot, Burton ir Noss puikiai dera tarpusavyje ir jais lengva apvilkti norimus paviršius. Šie audiniai labai tvirti, ypatingai atsparūs trinčiai, 100% ugnį atstumiantys ir lengvai panaudojami. 

Eliot yra bukle su moderniu grafiniu vaizdu. Eliot yra tvirto paviršiaus audinys puikiai tinkantis tiek biuro, tiek šiuolaikinio viešbučio interjerui. Paletė susideda iš 18 spalvų.  Burton kolekcija, deranti su Eliot ir yra maišyta bukle, turinti 23 spalvų paletę. Šios dvi kolekcijos papildo viena kitą ar puikiai atrodo atskirai, išplečiant pasirinkimų ir stilių galimybę.

Noss: maloni liesti šenilė 

Noss yra šenilėas kolekcija, kuria malonu liesti, tačiau audinys yra labai tvirtas.  Ši kolekcija ideali aukštos klasės privačiam sektoriui bei viešbučių rinkai, kur  grožiui,  estetikai ir patvarumui keliami aukščiausi reikalavimai. Kolekcijaos spalvų paletė susideda iš 24 atspalvių.

platus pasirinkimas

Zanzibar, Burton ir Noss papildė baldinių audinių kolekcinę knygą “upholstery 01 binder”. Lani, Eliot ir Ariana apapildė ” upholstery 02 binder” knygą. Vescom asortimentas apima sienų dangas, baldinius ir užuolaidinius audinius skirtus visuomeniniam sektoriui. Visas šias medžiagas lengva derinti tarpusavyje.

« ATGAL Į NAUJIENŲ SĄRAŠĄ