NAUJI UŽUOLAIDINIAI AUDINIAI IŠ VESCOM

Į žmogų oreantuoti, higieniški užuolaidinių audinių sprendimai

Penki nauji užuolaidų audiniai-  aukštos kokybės ir rafinuotos estetikos deriniai

Pastaruoju metu daug diskutuojama apie „naująjį normalumą“. Nors niekas negali tiksliai pasakyti, ką atneš ateitis, mes tikime, kad pastarieji įvykiai privertė pakeisti požiūrį. Tai tapo neišvengiamu, kai veikla, kurią laikėme savaime suprantamu dalyku – diena biure, valgis restorane, viešnagė viešbutyje, apsilankymas ligoninėje – radikaliai pasikeitė, padidindamas mūsų atsargumo jausmą. Mes kitaip žiūrime į mus supančias erdves ir medžiagas. Taip, jie turėtų būti švarūs, higieniški ir atlikti savo funkciją, tačiau jie taip pat turėtų patenkinti mūsų žmogiškus komforto lūkesčius ir gerovę.

Minkštų baldų pasirinkimas visuomeniname sektoriuje yra labai įvairus.  Kai užuolaidomis galima sukurti erdvės atmosferą ar atpažįstamą įvaizdį. Jų pagalba galima suteikti patogumo, reguliuojant šviesą ir temperatūrą. Užuolaidos gali sušvelninti garsus ir pačią erdvę, sujungti arba padalyti kambarį. Mūsų komfortui užuolaidos leidžia perorganizuoti erdves, suteiktamos mums patogumo. Vescom gali pasiūlyti  medžiagas su puikiu dizainu ir funkcionalumu. Vescom užuolaidiniai audiniai atrodo natūraliai, tačiau yra pagaminti iš ugniai atsparaus poliesterio, kad atitiktų griežčiausius pasaulinius standartus viešiesiems pastatams – net ligoninėms. Penkios naujos užuolaidų kolekcijos yra naujas etalonas, leidžiantis suderinti aukštą kokybę ir rafinuotą estetiką. Trijuose visiškai naujose kolekcijose – Ellis, Rona ir Tula – ir dviejuose atnaujintose esamų produktų Naltar ir Delos spalvų paletėse išryškėja geriausi poliesterio FR pranašumai, tuo pačiu paviršiai organiški, malonūs liesti, natūraliai atrodantys.

Rona ir Ellis:  lino paviršių įkvėpti

Naujieji, ypatingai matiniai paviršiai malonūs liesti, platūs rulonai suteikia galimybę turėti užuolaidas be sujungimų nuo lubų iki grindų.

Lino paviršių įkvėpta Rona  kolekcija talpina neutralius, tačiau labai charakteringus atspalvius, o rami, pastelinių atspalvių Ellis paletė suteiks minkštumo kiekvienai erdvei.

Tula:  vilną primenantis, prabangus paviršius

Tula užuolaidinis audinys – puiki alternatyva pertvaroms. Užuolaidos iš šio audinio suteiks komfortišką ir jaukų patalpų atskyrimą. Patogus naudojimas, jaukios atmosferos sukūrimas, garso ribojimas – viskas patogiai ir komfortiškai aplinkai. Tula -prabangios vilnos paviršių primenantis užuolaidinis audinys,  paletėje talpinantis neutralias bei ryškias spalvas.

Naltar ir Delos: spalvingi, gyvesni ir išraiškingi paviršiai

Naltar ir Delos pilnai atnaujintos užuolaidinių audinių paletės transformavosi į spalvingesnes, gyvesnes ir išraiškingesnes. Naudojant sumanius spalvų ir audinių struktūrų derinius, verpalais nudažyti melanžо būdu, tai ypatingai pastebima  Delos kolekcijoje.

plaunama 70°C vandenyje

At a time of increased awareness surrounding hygiene and safety, it’s reassuring to know that these Vescom curtains are washable at 70°C – well above the temperature needed to kill bacteria, viruses and dust mites – or alternatively treated with disinfectants, features that are supported by comprehensive testing.

Esant padidėjusiam higienos ir saugumo poreikiui svarbu žinoti, kad šiuos Vescom užuolaidinius audinius galima skalbti 70 ° C temperatūroje – gerokai viršijančios temperatūrą, reikalingą bakterijoms, virusams ir dulkių erkutėms naikinti. Po atliktų išsamių bandymų, paviršius galima apdoroti dezinfekuojančiomis priemonėmis.

paprasti sprendimai socialiniam atstumui išlaikyti 

Vescom ne tik akcentuoja higienos svarbą, bet ir socialinio atstumo laikymąsį. Dėl šių priežasčių atsirado sienelės, skiriančios žmones. Manome, kad užuolaidos sukuria natūralenę ir komfortiškenę alternatyvą pertvaroms ar sienelėms. Vescom audinių kolekcijos  Rona ir Ellis kolekcijų dėka galima sukurti besiūles, nuo lubų iki grindų, atskiriančias užuolaidas. Montuojant ant bėgelių, galima turėti puikius atskyrimo sprendimus.  Tuo pačiu, užuolaidomis galima sukurti komfortišką, jaukią aplinką, reguliuoti natūralią šviesą ir kontroliuoti temperatūrą patalpoje.  Žinodami, kad kiekviena erdvė turi savitus reikalavimus, todėl visoms penkioms kolekcijoms galime pateikti saulės pralaidumo, šviesos pralaidumo ar G parametrus.

 

 
« ATGAL Į NAUJIENŲ SĄRAŠĄ