NAUJOS VESCOM VINILINĖS SIENŲ DANGŲ KOLEKCIJOS

Naujos VESCOM vinilinių sienų dangų kolekcijos 

Dizainų įvairovė, spalvos ir struktūra 

Vescom pristato keturias naujas vinilinių sienų dangų kolekcijas: Watson, Lismore, Jarvis ir Puccini. Matinės, tvirtos, prabangios ir draugiškos aplinkai kolekcijos. Skirtingi, įvairūs ir labai savito dizaino paviršiai.  Atskirai parinkta spalvų paletė puikiai tinkanti kiekvienai iš kolekcijų. 

Watson: tvirtas betono dizainas

Watson yra išskirtinis betono dizainas visame asortimente. Jis turi industrinį, matinį betono vaizdą.  Subtilus, keleto atspalvių panaudojimas suteikia paviršiui gylumo.  Spalvų paletė sudaryta iš įvairių pilkų, neutralių akmens ir žemės tonų su minkštais spalvų atspalviais.

 

Lismore: lino paviršius

Lismore puikiai atkartoja lino paviršių. Tekstilės vaizdas kombinacijoje su vinilo privalumais suteikia plačias panaudojimo galimybes, įskaitant ir sveikatos priežiūros sektorių. Lismore kolekcija pasižymi plačia spalvų palete, apimančią šviesius, šiltus  ir natūralius tonus. Romus Lismore kolekcijos vaizdas puikiai dera su naujomis “black-out” ir “dim-out” užuolaidinių audinių kolekcijomis. Šiltų atspalvių dėka Lismore puikiai dera su dieniniais, perregimais Chira užuolaidiniais audiniais. 

Jarvis: turtingas ir išskirtinis paviršius

Jarvis kolekcija turi turtingą ir išskirtinį charakterį. Tai paviršius išpildantis gilios tekstūros poreikius. Tekstilę primenantis paviršius dėl perpintos struktūros turi gylį.  Jarvis dizainas turi lengvai metalizuotą vaizdą. Dėl pilkų, bronzos, rūdžių atspalvių, šis dizainas įneša naujumo visai Vescom kolekcijai. 

Puccini: prabanga ir klasika 

Puccini kolekcija- pragangios klasikinės juostos su matinio šilko išraiška. Kolekcija susideda iš natūralių, šiuolaikiškų atspalvių. Dizainas turtingas, sluoksniuotas ir puikiai dera kartu su Florence viniline sienų danga. Kai kurios splavos specialiai priderintos prie Florence spalvų paletės. Puikiai tinka viešbučių sektoriui.

 

vinilinių sienų dangų privalumai

Vinilas – medžiaga su eile funksionalių savybių. Kombinacijoje su medvilnės pagrindu sukuriamas išskirtinai stiprus, tvirtas, neblunkantis, trinčiai ir smūgiams atsparus paviršius.  Šios sienų dangos  lengvai klijuojamos ir prižiūrimos. Vescom vinilinės sienų dangos bus naudojamos nuo dešimties iki penkiolikos metų. 

« ATGAL Į NAUJIENŲ SĄRAŠĄ