Naujosios Vescom vinilinių sienų dangų kolekcijos

Sienų dangos, kurių dizainas įkvėptas medžio paviršių 

Idealūs paviršiai kuriant šiltą ir natūraliai jaukią aplinką 

Vescom pristato dvi naujas vinilinių sienų dangų kolekcijas: Wutai ir Corvo. Abiejų kolekcijų dizainas įkvėptas medžio paviršių, suteikiančių natūralų ir organišką vaizdą.  Sagara kolekcija – ilgą laiką išlaikantis populiarumą paviršius, atnaujintas su 44 naujais ir madingais atspalviais. 

organiška, matinio paviršiaus medžio žievės struktūra 

Wutai subtili organiška žievės struktūra, turinti matinį paviršių. Kurdama šį modelį, „Vescom“ projektavimo komanda pasitelkė natūralų medžio pojūtį. Wutai sukuria natūralią ir šiltą atmosferą bet kuriame kambaryje. Galima rinktis iš 14 spalvų: nuo labai tamsaus antracito iki šviesių, šiltų medžio tonų.

 

tvirtas struktūrinis paviršius su trimačiu efektu 

Corvo kolekcija taip pat įkvėpta natūralaus medžio grožio. Šis raštas turi tvirtą struktūrą ir suteikia įspūdingą trimatį efektą ant sienos. Dėl ypatingos struktūros, produktas yra ypač stiprus ir atsparus, todėl jis puikiai tinka patalpoms, kuriose intensyviai naudojamasi. 9 prislopinti medžio tonai pabrėžia nepaprastą „natūralios medžiagos“ pojūtį.

Organiškas ir tvarus Wutai ir Corvo puikiai derės su Vescom  Tay ir Tinos užuolaidiniais audiniais. Šie organiški paviršiai interjerui suteiks harmonijos ir ramybės. 

 populiarus paviršius atnaujintas naujais atspalviais

Ilga laiką išliekanti populiari  Sagara kolekcija yra gerai žinoma dėl savo „austos” paviršiaus struktūros. Dabar bus galima pasirinkti iš atnaujintos 44 spalvų paletės, įskaitant daug neutralių, juodos, šiltai pilkos ir vilnos baltumo bei daugybę šiuolaikiškų žalios ir geltonos spalvos atspalvių.

vinilinių sienų dangų privalumai 

Galime pasiūlyti  įvairios struktūros, spalvos ir dizaino vinilinę sienų dangą. Kai kurie paviršiai primena prabangią tekstilę, o kiti suteikia slidų ir ypač higienišką paviršių. Vescom vinilo kolekcija gali arba susilieti, arba išsiskirti. Privalumai gerokai pranoksta estetinį patrauklumą: medžiaga yra ugniai atspari, atspari blukimui ir išlaikanti spalvą, lengvai klijuojama ir prižiūrima, atspari įbrėžimams ir smūgiams, taip pat turi apsaugą nuo dėmių ir chemikalų. Be to, „Vescom“ vinilo sienų dangų eksploatavimo trukmė yra mažiausiai 10–15 metų.

« ATGAL Į NAUJIENŲ SĄRAŠĄ