VESCOM VINILINIų SIENų DANGų NAUJIENOS

Naujos sienų dangos:  
architektūriškos ir dėmesį patraukiančios 

Nuo akį traukiančių  iki intensyviam naudojimui tinkančių paviršių

 Vescom naujas vinilinių sienų dangų kolekcijas ryžosi praturtinti ir suteikti daugiau tekstilės pojūčio.  Inovatyvių technologijų dėka rezultatas pasiektas sėkmingas. 

Pristatomi du nauji prabangūs Florence ir Ketoy dizainai bei Tonga ir Larak dizainai, su ataujintom spalvų paletėm. Vescom prekinis ženklas tapatinamas su kokybe bei tvarumu.  Vescom ir toliau siūlo stiprius, ilgaamžius, ugniai atsparius, neblunkančius, mechniniam poveikiui atsparius paviršius. 

Ketoy: horizontali struktūra su metaliko švytėjimu

Ketoy kolekcijai charakteringa horizontali struktūra su metaliko švytėjimu, primenanti šilko paviršių. Tai tekstūros ir spaudos būdu gautas paviršius. Nepaisant horizontalaus rašto, dizainas subtiliai susijungia, tolygiam vaizdui gauti.  Ketoy (23 spalvos) spalvų paletė apima švelnius natūralius, taip pat ir tamsius tonus. Nuo baltos iki  levandų, nuo ledo melsvumo iki cinamoninio ir dūminio pilko atspalvio. Dėl šių savybių Ketoy kolekcija yra puikus sprendimas stilingoms sienoms.  

 

 

Florence: prabangaus šilko paviršius

Florence kolekcija kiekvienai sienai sukurs išskirtinį, prabangų vaizdą. Šilką imituojantis sienų dangos paviršius sukuria žėvintį, daugiasluoksnį efektą. Spalvų paletė praturtinta  žalsvais, melsvais, turkio, uogų raudonio atspalviais. Dėl plačios splavų paletės (30 spalvų) Florence paprasta pritaikyti kiekvienai norimai erdvei.

 

Tonga: architektūriškas ir labai atsparus

Tonga kolkecijos spalvų pasiketimas puikiai atspindi architektūrišką šios kolekcijos prigimtį. Tonga yra sunkiausia iš Vescom vinilinių sienų dangų  kolekcijų ir traktuojama kaip atspariausias paviršius.  Dizaino klasika, išplėsta 19 spalvų paletė talpinanti neutralias: kreminę ar vilnos baltumo tonus. Matiniai  pilkšvi ir įspūdingas metalikų paviršių pasirinkimas vainikuoja atnaujintą paletę. Svarbiausia Tonga kolekcijos paviršiaus savybė -šviesos  ir šešėlio žaismo, sukurianti iliuziją, kad paviršius yra kelių spalvų. Tokiu būdu sukuriamas turtingas ir architektūriškas vaizdas. Metaliko atspalviai, tokie kaip vario, bronzos ir sidabro priduoda 3D efektą ir sukuria spalvoto paviršiaus iliuziją. 

 

Larak: subtilus tekstinės pojūtis

Vescom išplėtė Larak kolekcijos spalvyną iki 23 spalvų, puikiai tinkančių šiam moderniam raštui. Naujos spalvos nuo minkštų natūralių, pastelinių iki šaltesnių tonų. Larak kolekcijos  minkštumas ir organiškumas puikia dera su populiariomis Onari, Greenbo ir Millwood sienų dangų kolekcijomis. Tai klasikinių tekstūrų, minkšti ir svajingo charakterio paviršiai.  Jų dizainas oreantuotas į organines medžiagas ir įkvėpti gamtos, sukuriantys harmoniją ir ramybę.  Nieko nuostabaus, kad Larak kolekcija populiari tarp sveikatinimo paslaugas teikiančių įmonių. Larak kolekcija apjungia funkcionalumą ir puikų vaizdą. 

 

vinilinių sienų dangų privalumai 

Vinilas, tai medžiaga turinti puikias technines savybes. Kombinacijoje su medvilnės pagrindu gaunamas išskirtinio tvirtumo, neblunkantis, trinčiai ir smūgiams atsparus paviršius. Laikantis klijavimo technologijos jungiant, siūlės sunkiai pastebimos, o priežiūra paprasta. Vescom vinilinės sienų dangos tarnaus ne mažiau dešimties-penkiolikos metų. 

« ATGAL Į NAUJIENŲ SĄRAŠĄ