Vescom baldinių audinių naujienos

Spalvingi ir itin atsparūs baldiniai audiniai 

Unikali puikaus atsparumo ir savitos tekstūros kombinacija

 

Naujieji Vescom baldiniai audiniai Acton, Rolla ir Dikson pasižymi savita tekstūra. Jie spalvingi ir itin atsparūs. Sukurti ir išvystyti Vescom audinių gamykloje. Tai itin gerų dėvejimo charaktersitikų audiniai, skirti  intensyviam visuomeniniam sektoriui. 

Acton: privalu turėti biure

Acton esetiškai malonaus vaizdo audinys. Keleto spalvų deriniai audiniui suteikia žaismingumo. Matiniai, įvairių splavų paviršiai nuo neutralių iki ryškiausių tonų nepaliks abejingų. Audinys lengvai pasiduodantis apvilkimui ir idealiai tinkantis biurų ar konferencinių kėdžių apvilkimui.  Puikus pasirinkimas atvirų biurų erdvėms! Acton audinio techninės charakteristikos: atstumiantis liepsną, skirtas intensyviam naudojimui  ( 90,000 pagal Martindale, 100,000 pagal Wyzenbeek testus), atsparus blukimui paviršius. Puikus pasirinkimas biurų erdvėms už patrauklią kainą.

Rolla: išraiškingas 3D efekto audinys

baldinis audinys su išraiškingu ir architektūrišku raštu, tai –  Rolla. 3D geometrinis raštas, nepaisant iškilusių formu, turi puikias technines charakteristikas. Rolla siūloma su 20 -ties  modernių atspalvių, pradedant neutraliais pilkai melsvais tonais iki rožinių ir oranžo atspalvių. Acton ir Rolla audinių kolekcijų spalvos sukurtos taip, kad papildytų viena kitą, sukuriant nuostabų derinį, netgi ant to paties baldo.  Kaip ir  Acton, Rolla yra liepsną atstumiantis, atsparus dėvėjimui  (50,000 pagal Martindale, 100,000 pagal Wyzenbeek testus), atsparus blukimu paviršius.

 

Dikson: prabangus šenilo paviršius

Dikson kolekcija – prabangus šenilo paviršius, labai malonus liečiant. Tai ne tik minkštas audinys, tačiau labai atsparus ir  puikiai dėvisi ( 100,000 pagal Martindale, 100,000 pagal  Wyzenbeek testus). Nuo skirtingos šviesos audinio spalva kinta, tai suteikia paviršiui dar daugiau subtilumo. Dikson yra chamelioniška kolekcija puikiai įsiliesianti į bendrą interjerą. Minkštų spalvų paletė talpina šiltai pikus, skirtingų atspalvių akmens tonus. Audinys sukuria šilumos, prabangos pajūtį, ypač tinkantį  viešbučių rinkai.

 
« ATGAL Į NAUJIENŲ SĄRAŠĄ