VESCOM NAUJI AKUSTINIAI UŽUOLAIDINIAI AUDINIAI

Inovatyvūs, elegantiški, aukščiausios kokybės 

 Vescom tęsia inovatyvių interjero medžiagų pasiūlą, siūlydama dvi naujas akustinių dieninių užuolaidinių audinių kolekcijas: Corsica ir Capri. Dėl skirtingų siūlų panaudojimo audinių tekstūra žaidžia tarp matinio ir švytinčio paviršių.  Abi kolekcijos puikiai papildys akustinių užuolaidinių audinių asortimentą, kurį jau sudaro: Carmen, Marmara ir Formoza. 
 

Šių, naujų kolekcijų dėka Vescom išplečia akustinių užuolaidinių audinių asortimentą, tačiau dar labiau pagerina garso sugeriamumą ( iki alphaw 0.65). Corsica ir Capri paviršiai stilingi ir plačiai panaudojami. Nepriklausomai ar tai viešbučio vestibiulio erdvė, konferencijos salė,  pasitarimų kambarys ar biuro aplinka, jie puikiai derės dėl savo perregimumo ir lengvumo ir tuo pačiu bus funkciškai naudingi dėl akustinių savybių. Dėl audinių struktūros lengvumo jie labiau jungs, nei atskirs erdves. Corsica ir Capri  audiniai labai minkšti, tačiau tvirti ir ilgai tarnaujantys. 

Corsica: vaizdas kaip natūralaus lino
Corsica kolekcija įrodo, kad estetika ir funkcionalumas gali būti suderinamas. Nepaisant aukštų akustinių savybių, didelio pločio “nuo lubų iki grindų”, paviršiai išlaiko malonų pojūtį ir minkštą lininio audinio vaizdą. Šis audinys tuo pačiu sukurs jaukumo ir komforto pojūtį kiekvienoje erdvėje. Corsica kolekciją sudaro platus spalvų pasirinkimas, kuris puikiai derės su kitais “lino” paviršiaus baldiniais audiniais. 

Capri: funkcionali elegancija 

Užuolaidinis audinys Capri patalpai suteiks gyvybingumo, pasirūpinant akstinėmis savybėmis, pagerinant  supančios aplinkos komforto lygį. Corsica kolekcija sukurta būtent tam. Audinys yra  malonios ir lygios struktūros, tuo pačiu yra madingas. Kolekciją sudaro spalvų paletė apjungianti metaliko atspalvius tokius kaip bronza, sidabras ar platina. 

perregimi, akustiniai užuolaidiniai audiniai 

Vescom perregimų, akustinių užuolaidinių audinių kolekcija susideda iš penkių unikalių  paviršių. Visi paviršiai neblunkantys, ugniai atsparūs, saugūs, funkcionalūs, ilaamžiai ir daugeliu atvejų plaunami aukštoje temperatūroje.  Visi audiniai yra sertifikuoti Oeko-Tex.

« ATGAL Į NAUJIENŲ SĄRAŠĄ