VESCOM NAUJI BALDINIAI AUDINIAI

Vescom pristato 6 naujus baldinius audinius

Atsparumas naudojant ir begalinės kombinacijų galimybės 

 

Platus dizainų, spalvų ir paviršių pasirinkimas. Tai yra tai, ką siūlo Vescom, pristatydama naująsias baldinių audinių kolekcijas. LamuWolinFugaDeansHestan ir Samar – visos skirtingos, tačiau lengvai derinamos tarpusavyje.  Vilnos melanžas, minkšta šenilas, spalvos ir tekstūros kviečia žaisti. Visos šios naujos baldinių audinių kolekcijos idealiai tinka intensyviam visuomeniniam naudojimui ir intensyviai paviršiaus ekploatacijai.  

 

 

Lamu (30 splvų) ir Wolin (47 spalvos) yra komfortiškos vilnos melanžas- minkšto, natūralaus paviršiaus. Plataus pasirinkimo audinių spalvų paletės draugiškos, šviesios ir naujos. Be raštų ir melanžo audiniai dera tarpusavyje ir gali būti  jungiami įvairiausiais deriniais. 

 Lamu ir Wolin  kolekcijų atsparumas trinčiai > 100,000 pagal Martindale metodą. Tai užtikrina puikų naudojimą biure ar kiekvienoje kitoje vietoje, kur numatytas intensyvus naudojimas ir reikalingas puikus dizainas.  Lamu ir Wolin audinių plotis 150 cm,todėl puikiai tinka naudoti panelėms apvilkti. Abiejų kolekcijų paviršiai minkšti ir jaukūs, todėl puikiai pasitarnaus interjerui suminkštinti.  

 Fuga yra minkštas šenilo siūlų audinys su vintažiniu vaizdu ir pojūčiu.  Tokio paviršiaus trūko baldinių audinių kolekcijai. Visi 26 spalvų paletės tonai  yra šilti, suskuriantys jaukią ir svetingą aplinką. 

 

 

Deans kolekcija gali būti naudojama iš abiejų pusių. Tai dvijusis audinys, todėl puikiai derinamas. Šis dvipusis audinys turi 15 spalvų, bet dėl galimybės naudoti abi puses  turi 30 galimų paviršių variancijų. 

 

Šių sėkmingų Vescom kolekcijų Hestan ir Samar  pslavų paletės yra išplėstos. Hestan vieotje 16 spalvų, dabar turi per 30.  Samar kolekcija siūloma 51 spalvos.  Šių kolekcijų spalvynai buvo atnaujinti, koncentruojant dėmesį į stilingus natūralius atspalvius, gražias pastelines spalvas ir jaukius niuansus, nepamirštant šaltos mėlynos ar pilkų atspalvių.  

 

Visos kolekcijos yra skirtos intensyviam naudojimui, atsparios blukimui ir trynimui, lengvai aptraukiamos ant baldų. Šios savybės bei paviršių įvairovė suteikia galimybę plačiam panaudojimui visuomeninio sektoriaus objektuose. 

 
« ATGAL Į NAUJIENŲ SĄRAŠĄ