Nauji Vescom užuolaidiniai audiniai

Nauji “black out” ir “dim out” užuolaidiniai audiniai

Stilingi, minkšti, jaukūs paviršiai  

Vescom ir toliau didina užuolaidinių audinių asortimentą, kuris nuo šiol apims tris “black out” ir tris “dim out” dizainus. Visi šie užuolaidiniai audiniai su savitu paviršiaus dizainu. Ugnį atstumiantys, atsparūs dėvėjimuisi ir blukimui paviršiai, kurie gali būti skalbiaimi net 70° temperatūroje. “Black out” ir “dim out” audiniai įrodo, kad estetika ir funkcionalumas gali būti suderinami. Netgi ir su labai stipriomis šviesos blokavimo charakteristikomis, audiniai yra malonaus tekstilinio vaizdo, minkšti ir lankstūs. 

“black out”: 100% šviesos blokavimas

Dienos šviesa neturi jokių galimybių prasiveržti pro naujuosius Vescom “black out” užuolaidinius audinius.  Sotra yra tradicinis užuolaidinis audinys su šilko paviršiaus vaizdus bei turtinga spalvų palete. Elba kelių tonų, languoto rašto audinys. Paletę sudaro per 20 pastelinių bei medvilnę primenančių tonų.  Jau gerai žinoma  Moroni kolekcija- stilinga, primenanti medvilnės paviršių dar labiau ištobulinta. Paletę sudaro 21 atspalvis. Šis “black out” užuolaidinis audinys atitinka Europinį M1 standartą.

“dim out”: 99% “black out” efekto

Koro eglutės motyvo dizainas įkvėptas vyriško kostiumo. Spalvų paletę sudaro pilki, neutrealūs it žemės spalvų atspalviai. Rašto ir spalvos deriniai audiniui suteikia išskirtinį aiškų identitetą.  Rani kolekcija su matoma banguojančia, lino tekstūra bei labai minkštų atspalvių palete. . Bedra – jau daugelį metų geriausiai parduodama kolekcija. Rašto neturintis užuolaidinis audinys su švelniu blizgesiu. Atnaujinta ir išplėsta spalvų paletė. Šalia tamsių ir šviesių spalvų, paletė papildyta daugiau neutraliomis spalvomis ir atspalviais. 

Visi “black out”, Koro ir Rani “dim out” užuolaidiniai audiniai turi šviesią atvirkščią pusę. Iš vienos pusės tokiu būdu kiek įmanoma daugiau sulaikomas karštis, iš kitos pusės- sukuriamas ramus vaizdas išorinėje sienoje. 

« ATGAL Į NAUJIENŲ SĄRAŠĄ