Vescom skaitmeninė spauda ant užuolaidinių audinių

Vescom plečia savo individualių produktų pasiūlą su skaitmeniniu būdu atspausdintomis užuolaidomis Vescom Curtain+ Print. Tai skirtingi struktūra ir skaidrumu audiniai.

Naujoji paslauga – tai vertė, kurią pagal užsakymą pagamintos medžiagos gali suteikti šiandieniniam interjerui, pripažinimas, kai sutelkiamas dėmesys detalėms parodo papildomą rūpestingumo ir dėmesingumo lygį, padedantis žmonėms jaustis labiau susijusiems su juos supančia erdve.

7 struktūriniai audiniai, skirti kiekvienam stiliui ir poreikių patenkinimui.  Užuolaidos + spauda gali patenkinti estetinį ar praktišką poreikį – arba abu. Su įvairiomis funkcijomis – nuo ​​akustinio komforto iki tamsinimo ar pritemdymo, iki temperatūros reguliavimo – audiniai nuo grindų iki lubų suteiks galimybę pritaikyti erdves taip, kad palaikytų gerovę ir visa tai atrodytų individualiai.  Aukštą funkcionalumą derinant su plačiu estetiniu pasirinkimu: skirtingo  tankio, audimo,  pilnai tamsinančių ar perregimų variantų, iš matinių ir blizgių siūlų. Šie audiniai atrodo jaukiai ir natūraliai, tačiau yra pagaminti iš ugnį atstumiančio poliesterio, kad atitiktų griežčiausius pasaulinius viešųjų pastatų standartus.

 

« ATGAL Į NAUJIENŲ SĄRAŠĄ