Skaitmeninė spauda ant sienų dangų ir užuolaidinių audinių

Skaitmeninė spauda ant sienų dangų ir užuolaidinių audinių iš Vescom

Skaitmeninė spauda ant vinilinių sienų dangų padės sukurti erdvinį pareiškimą. Vescom Wallcovering+Print sprendimai kuria vertę, kai norima pabrėžti individualumą interjere, tai tampa vis populiariau komerciniame sektoriuje. Štai kodėl mes siūlome architektams ir dizaineriams individualius medžiagų sprendimus, įskaitant skaitmeninę sienų dangų spaudą. Nesvarbu, ar architektai ir dizaineriai pateiks mums tikroviškus ar abstrakčius, rašto ar medžiagos vaizdus, ​​ar net tekstinius vaizdus, ​​paversime juos tobulo dydžio ir kokybės sienų danga. Pagal užsakovo pageidaujamus vaizdai, piešiniai, nuotraukos skaitmeninės spaudos būdu perkeliami ant vinilinių sienų dangų bei užuolaidinių audinių. Tokiu būdu gaunamas pageidaujamas, ilgaamžis, atsparus, legvai prižiūrimas paviršius. Tai medžiagos, kurios pritaikytos visuomeniniam sektoriui, atitinka aukščiausius atsparumo ir priešgaisrinius reikalavimus.

Vescom siūlo 7 vinilinius sienų dangų: Tica, Sagara, Delta, Lay, Belly, Langor, Colour Choice ir 1 paviršių be PVC iš perdirbto poliesterio padengtu akrilatu: Porak.

Skaitmeninė spauda ant užuolaidinių audinių su Vescom Curtain+ Print. Tai skirtingi struktūra ir skaidrumu audiniai ir individualūs sprendimai.

Tai vertė, kurią pagal užsakymą pagamintos medžiagos gali suteikti šiandieniniam interjerui, pripažinimas, kai sutelkiamas dėmesys detalėms parodo papildomą rūpestingumo ir dėmesingumo lygį, padedantis žmonėms jaustis labiau susijusiems su juos supančia erdve.

7 struktūriniai audiniai, skirti kiekvienam stiliui ir poreikių patenkinimui. Užuolaidos + spauda gali patenkinti estetinį ar praktišką poreikį – arba abu. Su įvairiomis funkcijomis – nuo ​​akustinio komforto iki tamsinimo ar pritemdymo, iki temperatūros reguliavimo – audiniai nuo grindų iki lubų suteiks galimybę pritaikyti erdves taip, kad palaikytų gerovę ir visa tai atrodytų individualiai. Aukštą funkcionalumą derinant su plačiu estetiniu pasirinkimu: skirtingo tankio, audimo, pilnai tamsinančių ar perregimų variantų, iš matinių ir blizgių siūlų. Šie audiniai atrodo jaukiai ir natūraliai, tačiau yra pagaminti iš ugnį atstumiančio poliesterio, kad atitiktų griežčiausius pasaulinius viešųjų pastatų standartus. Vescom sskaitmeninė spauda ant užuolaidinių dieninių audinių Chira, Swan ir dieninio  akustinio audinio Marmara. Individulius sprendimus galime pasiūlyti ant naktinių audinių "black out" savybes turinčius Nila, Brain ir Moroni, bei "dim out" audinio Bedra.


individualios sienos
individualios sienos
spauda ant sienu
spauda ant sienu
skaitmenine spauda ant sienu dangu
skaitmenine spauda ant sienu dangu
individualios sienos
individualios sienos
projektines sienu dangos
projektines sienu dangos
spauda ant uzuolaidu
spauda ant uzuolaidu
ombre spauda ant uzuolaidu
ombre spauda ant uzuolaidu
spauda ant dieniniu uzuolaidu
spauda ant dieniniu uzuolaidu
individualios užuolaidos
individualios užuolaidos
uzuolaidos pagal uzsakymus
uzuolaidos pagal uzsakymus
uzuolaidiniai audiniai pagal uzsakymus
uzuolaidiniai audiniai pagal uzsakymus

Susisiekite