Apie mus

Paslaugos ir istorija

Renkantis apdailos medžiagas, baldus ar šviestuvus dažnai susiduriama su dilema, kam suteikti prioritetus – funkcionalumui ar estetiniam vaizdui. Apdailos medžiagos gali suteikti erdvei drąstiško modernumo, elegantiškos prabangos ar subtilaus kasdieniško jaukumo, gerai, kad šalia to dar ir praktiškumas. Tokių idėjų vedami ir formuojame prekių asortimentą. Laiko patikrinti prekiniai ženklai, gamybos procese naudojamos kokybiškos medžiagos, ilgas tarnavimo laikas. Sąžiningas požiūris į klientą ir parduodamą prekę – mums svarbiausia.

UAB Interjero linija įkurta 2000 m. Jau daugiau nei 22 metus įmonė oreantuojasi į kokybiškų prekių pasiūlą bei aukštą pardavimo kultūrą.

Atstovaujame Amtico International vinilinių dizaino grindų gamintoją su prekiniais ženklais: Amtico Signature, Amtico Form, Amtico Spacia, Amtico First, Amtico Acoustic, Amtico Marine, Amtico Access, olandų firmos VESCOM BV gaminančios vinilines bei tekstilines sienų dangas, baldinius bei užuolaidinius audinius, I-WOOD Denmark® akustines medžio paneles sienoms bei luboms, VEBE kilimines plyteles visuomeniniam sektoriui Dura Contract ir Strong Objekt, rankų darbo prabangių kilimų iš Rug'Society . Galime pasiūlyti platų kokybiškų apdailos medžiagų asortimentą. Mūsų salone rasite skandinaviškų ir itališkų baldų bei danų kompanijos Louis Poulsen šviestuvų. Šiuo metu įmonė bedradarbiauja su partneriais iš Švedijos, Danijos, Anglijos, Italijos, Olandijos, Vokietijos, Portugalijos.

Bendradarbiaujame su interjero dizaineriais bei architektais. Aprūpiname katalogais, darbine medžiaga. Suteikiame išsamią informaciją apie produktus, pateikiame specifikacijas, skaičiuojame kiekius ir ruošiame pasiūlymus. Galime pasiūlyti sienų dangų klijavimo bei grindų įrengimo, užuolaidų siuvimo ir kabinimo paslaugas.

Aukšta kokybė

Siūlome tik aukštos kokybės interjero medžiagas, kurios atrodys estetiškai ir tarnaus ilgai.

Mūsų principai

Tvarumas

Rūpinamės aplinka ir siūlome tvarias apdailos medžiagas, kurios nekenkia gamtai ir eksploatuojamos ilgus metus. Galime pasiūlyti medžiagas iš perdirbto plastiko, vinilo ar vilnos. Galite prisidėti prie gamybos iš panaudoto aliejaus ar bio atliekų.

Platus pasirinkimas

Mūsų asortimente rasite platų interjero apdailos medžiagų pasirinkimą nuo sienų dangų, medžio apdailos, LVT grindų, kiliminių plytelių iki baldinių ir užuolaidinių audinių. Sprendžiame akustikos gerinimo klausimus.

kokybiškos medžiagos
kokybiškos medžiagos
perdirbtos medžiagos
perdirbtos medžiagos
platus asortimentas
platus asortimentas

Mūsų salonas

Mūsų salonas įsikūręs adresu: Jonavos g.254, Kaune. Laukiame Jūsų apsilankymo, kad galėtumėm padėti Jums atrasti tinkamiausias apdailos medžiagas ir pasiūlyti profesionalias konsultacijas. Mūsų komanda su malonumu padės sukurti Jums patinkantį ir ilgai estetiškai atrodantį interjerą.

Mūsų pasiekimai

Stipriausi Lietuvoje

2013-2023m.

Stipriausi Lietuvoje
Stipriausi Lietuvoje
Stipriausi Lietuvioje 2016-2019
Stipriausi Lietuvioje 2016-2019
Stipriausi Lietuvoje 2013-2015
Stipriausi Lietuvoje 2013-2015

Top įmonė 2018-2022m.

Top įmonė
Top įmonė

European Bussiness Master 2018-2023m.

European Business Master
European Business Master

Gazelė 2019m.

CredoCert STABILUS 2021-2023m.

CrefoCertStabilus
CrefoCertStabilus

Klientai dėkoja už superinės kokybės ir grožio grindis!

- Marius M.

”Kokio grožio tapetai - nuostabūs. Keičia atspalvį. Tas tamsus pasakiškai gražus ir jo spalva priklauso nuo paros meto. Šviesus, tai buvau šventai įsitikinusi, kad baltas, bet jis tai pilkai melsvas. Rezultatas puikus. Prie progos padėkok Dainorai dar atskirai. Aš labai patenkinta”

- Jonitos Š. klientė

”Labai gražios grindys. Ačiū”

- Alvydas B.

Mūsų klientų atsiliepimai

Mums svarbi Jūsų nuomonė

Mes norime tobulėti, todėl labai vertiname Jūsų nuomonę apie suteiktas paslaugas, naudojamus produktus ir aptarnavimą. Pasidalinkite savo įžvalgomis ir vertinimu "Google" sistemoje.

https://g.page/r/CVG7k9wL1GJTEBM/review

Mūsų partneriai

OFFI biuro interjero studija
Kęstučio g. 47, LT-08124 Vilnius
tel.+370 5 233 8974, 233 8976
vilnius@offi.lt
Darbo laikas: I-V 9:00-18:00

Čia rasite AMTICO vinilinių dizainų grindų stendus, pavyzdžius bei naujausius asortimentinius katalogus.

MFurniture
MFurniture
designofdream
designofdream
offi
offi

Interjero kūrybos namai „Design of Dream”
Minijos g.62, Klaipėda
tel.+370 616 36173
ernesta@designofdream.lt

Čia rasite AMTICO vinilinių dizainų grindų, VESCOM vinilinių bei tekstilinių sienų dangų naujausius asortimentinius katalogus.

Studio.home interjero studija

Kauno g. 32A-101, Vilnius

+370 616 06766

info@studiohome.lt
Darbo laikas: I-V 1:00-17:00

Čia rasite AMTICO vinilinių dizainų grindų, VESCOM sienų dangų, užuolaidų pavyzdžius bei naujausius asortimentinius katalogus.

studiohome
studiohome

Susisiekite

interjeras
interjeras